Yasal Uyarı 
©2004 -2011  KLEO SAN TIC LTD STI  Tüm hakları saklıdır.

Bu sitedeki her türlü resim , görüntü, model , marka ( aikon , minibarworld , truva ) , yazı içeren bilgi ve belge ve her tür fikri mülkiyet hakkı, KLEO SAN TIC LTD STI .'ne ve iş ortaklarına aittir. Yalnızca yasal sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu siteden alınan her türlü görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz başka sitelerde kullanılamaz.

Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. KLEO için bağlayıcı değildir. Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir.

KLEO, bu internet sitesinden ulaşabileceğiniz hiçbir internet sitesi hakkında hiçbir garanti ve/veya görüş sunmamaktadır. Bu internet siteleri sadece tanıtım ve firma bilgi aktarımının sağlanmasında kolaylık olması amacıyla belirtilmiştir ve burada belirtilmeleri KLEO bu internet sitesindeki içeriği ya da bunların kullanımını önerdiği ya da bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul ettiği anlamına gelmez. Buna ek olarak, kullanım için seçtiğiniz her şeyin virüs, çerez, solucan ve diğer zararlı nitelikteki öğeler içermemesini sağlamak için gerekli önlemleri almak size bağlıdır.

www.minibar.com.tr  sitesine giriş yapan kullanıcımız, işbu "Yasal Uyarı"yı okuyup aynen kabul etmiştir